Vyhľadať
Close this search box.

MUDr. Louise Mária Adamová

Lekár centra, zakladajúci parnter

S radosťou vám predstavujeme našu vášnivú a skúsenú všeobecnú lekárku pre dospelých. S MUDr. Novákovou máte pri sebe lekárku, ktorá sa starostlivo stará o vaše zdravie a pohodu.

Profesijné pozadie

MUDr. Nováková sa môže pochváliť dlhoročným skúsenostiam v oblasti všeobecnej medicíny. Jej komplexná odbornosť zahŕňa diagnostiku, liečbu a prevenciu širokej škály zdravotných stavov pre dospelých. Jej prístup k pacientom je vždy individuálny, so zameraním na celkovú starostlivosť.

Záväzok

MUDr. Nováková je oddaná zlepšeniu vašej kvality života a ochrane vášho zdravia. Veríme v celostný prístup k starostlivosti o vaše zdravie a MUDr. Nováková je tu, aby vám v tom pomohla. Jej cieľom je nielen liečiť, ale aj informovať a vzdelávať pacientov, aby mohli aktívne sledovať svoje zdravie.

Referencie

Čo hovoria naši spokojní klienti o našej starostlivosti.

Stars SVG

Ako organizátor spoločenských podujatí môžem len odporučiť. Pre profesionálny a ľudský prístup, príjemný personál a ochotu, sa môžem vždy spoľahnúť, že je event zabezpečený na top úrovni a po tejto stránke sú ľudia v tých najlepších rukách. Som vďačný za takúto spoluprácu, vždy maximálna spokojnosť.

J

Adam Janda

production manager
Nová Cvernovka

Stars SVG

Skvelý prístup, úžasní a ochotní ľudia. Málokde sa dnes stretnete s takouto príjemnou skúsenosťou v zdravotníctve. Odporúčam 🙂

T

Natália Tomčíková

manažér divízie
Martinus

Stars SVG

Pre zamestnancov našej spoločnosti AVON som zabezpečovala Workshop prvej pomoci. Osobitne by som chcela dať spätnú väzbu na Inštruktora (medicínskeho riaditeľa a záchranára) – ľudskosť, profesionalita, prezentačné schopnosti, odbornosť, štruktúrovanosť – bol to zážitok a skvelá skúsenosť. Výborná uvoľnená atmosféra, praktické nácviky, podstatné informácie. Naozaj všeobecná spokojnosť a zhoda všetkých účastníkov kurzu.

J

Jana Jackovičová

HR&Office Specialist
AVON Cosmetics, spol. s.r.o.