Vyhľadať
Close this search box.
Programy pre Vás
Zaslúžite si dostupnú starostliovsť s ľudským prístupom. Tieto programy Vám prinášajú nadštandardné služby a benefity, vďaka ktorým máte pod palcom nie len svoj čas, ale aj zdravie.

Vyberte si pre vás najoptimálnejší rozsah starostlivosti

Moje zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta v rozsahu verejného zdravotného poistenia s balíkom nadštandardných služieb:

45€

/ročne

Moje zdravie +

Celoročná starostlivosť o klienta v priestoroch centra s balíkom nadštandardných služieb:

140€

/ročne

Rodinné zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta a jeho blízku osobu v priestoroch centra s balíkom nadštandardných a prémiových služieb:

285€

/ročne

Online objednávanie

Bezplatné parkovanie

Lekáreň v areáli

Bezbariérový priestor

Vlastná sanitka pre klientov

Infúzna liečba

Telemedicína a elektronická komunikácia

Ponuka pracovísk a služieb

Všeobecný lekár pre dospelých

Tím lekárov prvého kontaktu tvorí hlavný pilier nášho centra. Dostupný lekár s ľudským prístupom je to čo u nás nájdete.

Interná ambulancia

Prevencia, diagnostika a liečba vnútorných chorôb v rukách odborníkov s komplexným prístupom.

Preventívno-diagnostické pracovisko

Pracovisko včasnej diagnostiky so zameraním na aktívne predchádzanie vzniku ochorení s moderným Point-of-Care prístrojovým vybavením.

Infúzny stacionár

Multiodborový stacionár pre podávanie vnútrožilových infúzií podľa ordinácie ľubovoľného lekára, príp. na základe požiadavky klienta. Stacionár je k dispozícii aj pacientom, ktorí u nás nie sú kapitovaní.

Ostatné služby a činnosti centra

Nájdeme vám špecialistu

Dostali ste výmenný lístok k špecialistovi alebo na vyšetrenie a netušíte čo ďalej ani kde začať hľadať ? Nikto vám nedvíha telefón ?

S našou prémiovou službou sa vám to už nemôže stať. Nechajte hľadanie špecialistu na nás. Naši kolegovia za vás oslovia partnerské ambulancie a poliklinky a dohodnú vám termín odborného vyšetrenia. O výsledku sa dozviete e-mailom, ktorý vám zašleme ihneď, ako nám špecialista potvrdí váš termín.

Služba je spoplatneným produktom nášho centra a jej cieľom je zrýchliť proces Vašej diagnostiky a uľahčiť Vám tak aj prístup aj k včasnej liečbe. Detailné informácie o službe nájdete v sekcii VOP.

Cena: 20€

Sanitka so sprievodom pre kohokoľvek

Bezpečný a pohodlný privátny transport modernou sanitkou so zdravotníckym sprievodom pre vás aj vášho blízkeho.

Poraď sa so svojim lekárom (online konzultácia)

Online konzultačno-poradenská činnosť s lekárom centra pri novo vzniknutých ťažkostiach alebo pri zhoršení chronického ochorenia.

Komplexná prehliadka v Preventívno-diagnostickom centre

Trápia vás rôzne zdravotné ťaťkosti ? Nikto vás komplexne nevyšetril a nepočul si vaše ťažkosti ? Objednajte sa na Komplexnú prehliadku v rámci nášho centra cez kontaktný formulár a my sa vám ozveme s konkrétnym termínom.

Tréning prvej pomoci pre kohokoľvek

Pri prvej pomoci rozhoduje prax ! A preto vás nechceme nudiť nezáživnými prednáškami. Namiesto nich si u nás užite praktický tréning, ktorý vás naučí základy prvej pomoci.

Workshop: Starostlivosť o novonarodené dieťa

Čakáte prirástok ? Určite sa už neviete dočkať ! Ale povedal vám niekto, ako polohovať dieťa, ako ho nosiť či dvíhať prípadne čo robiť, keď sa dusí ? Príďte na workshop a v pokojných podmienkach nášho centra vás všetko naučíme.

Workshop: Najčastejšie detské ochorenia a možnosti domácej liečby

Aj vaš dieťa je často choré ? Neviete sa dovolať pediatrovi a čakárne na pohotovosti sú neustále plné ? Mnohé ochorenia je možné zvládnuť aj domácou liečbou bez potreby vyhľadania lekára. Príďte a zistite, aké rôznorodé možnosti domácej liečby máte k dispozícii - všetko vás naučíme.

Referencie

Čo hovoria naši spokojní klienti o našej starostlivosti.

Stars SVG

Ako organizátor spoločenských podujatí môžem len odporučiť. Pre profesionálny a ľudský prístup, príjemný personál a ochotu, sa môžem vždy spoľahnúť, že je event zabezpečený na top úrovni a po tejto stránke sú ľudia v tých najlepších rukách. Som vďačný za takúto spoluprácu, vždy maximálna spokojnosť.

J

Adam Janda

production manager
Nová Cvernovka

Stars SVG

Skvelý prístup, úžasní a ochotní ľudia. Málokde sa dnes stretnete s takouto príjemnou skúsenosťou v zdravotníctve. Odporúčam 🙂

T

Natália Tomčíková

manažér divízie
Martinus

Stars SVG

Pre zamestnancov našej spoločnosti AVON som zabezpečovala Workshop prvej pomoci. Osobitne by som chcela dať spätnú väzbu na Inštruktora (medicínskeho riaditeľa a záchranára) – ľudskosť, profesionalita, prezentačné schopnosti, odbornosť, štruktúrovanosť – bol to zážitok a skvelá skúsenosť. Výborná uvoľnená atmosféra, praktické nácviky, podstatné informácie. Naozaj všeobecná spokojnosť a zhoda všetkých účastníkov kurzu.

J

Jana Jackovičová

HR&Office Specialist
AVON Cosmetics, spol. s.r.o.

Galéria

Nahliadnite do našich priestorov.