Vyhľadať
Close this search box.
O nás
Naše poslanie je jednoduché - poskytnúť vám precíznu 
a dostupnú starostlivosť v príjemnom prostredí.

Staráme sa o vaše zdravie

Vitajte v centre zdravia - Solem Clinic. Naše zdravotnícke zariadenie je viac ako len medicínskym centrom v Ružinove. Je to miesto, kde sa stretávajú chuť pomáhať, skúsenosti s liečbou a ochota vypočuť klienta. Vieme, že každý z nás je jedinečný a preto neváhame pristupovať k diagnostike aj liečbe individuálne a so zohľadnením vašich potrieb a možností.

Naša vízia

Centrum zdravia SOLEM vzniklo z vášne aj chuti pomáhať rozumným ľuďom a liečiť ich v príjemnom prostredí tak, aby pochopili čo sa s nimi deje, aký charakter majú ich ťažkosti a aké možnosti majú k dispozícii. V centre sme presvedčení, že vieme poskytnúť verejnosti kvalitnú a dostupnú zdravotnú starostlivosť vďaka vynikajúcej polohe centra – v srdci Ružinova, širokému spektru prístrojového vybavenia, no najmä chuti pracovať v modernejšom a funngujúcom systéme.

Vítame vás v našom centre a tešíme sa, že sa s vami o ňho môžeme podeliť. Veríme, že v nás nájdete spoľahlivého partnera na ceste za zdravím a vašou životnou pohodou.

Náš tím

MUDr. Lucia Chudíková

lekár centra

Precízna lekárka prvého kontaktu so zameraním na všeobecnú starostlivosť 
a ochorenia vnútorného systému so zmyslom pre humor a otvorenú komunikáciu s klientom.

MUDr. Kristína Vaverčáková

lekár centra

Vášnivá lekárka všeobecnej ambulancie s citom pre pacienta, ktorá považuje rozhovor s klientom za kľúčový aspekt liečebného procesu. Turistika a rodina majú v jej živote nenahraditeľné miesto.

MUDr. Louise Mária Adamová

lekár centra, zakladajúci partner

Obetavá lekárka prvého kontaktu, ktorá sa venuje včasnej prevencii a diagnostike. Zameriava sa na neurologické ochorenia a ich komplikácie a jej pozornosti neunikne žiaden golfový turnaj v okolí.

Kristína Ivčičová, dipl. s.

sestra so špecializáciou

Skúsená sestra - špecialistka s neustále dobrou náladou a milým slovom pre každého. Svoju prax získala na viacerých akútnych pracoviskách a rovnako sa venuje aj starostlivosti o ťažko choré deti.

Bc. Petra Mareková

sestra

Milá a šikovná sestra, na ktorú sa môžte kedykoľvek spoľahnúť vďaka bohatým skúsenostiam. Pomôže pri starostlivosti o pacientov s akútnymi ťažkosťami, ale aj pri dlhodobej podpore nevyliečiteľne chorých seniorov.

Stanislav Rýs

vodič sanitky a technická podpora

Zodpovedný a opatrný profesionál, ktorého úlohou je bezpečne a pohodlne dopraviť Vás na plánované vyšetrenie či konzultáciu a zabezpečiť funkčnosť technického vybavenia centra.

Mgr. Marek Melicher

projektový koordinátor

Šikovný a cross-funkčný koordinátor so zmyslom pre zodpovednosť, nadhľadom a pokojným vystupovaním, s ktorým sa určite dohodnete aj v anglickom jazyku.

Ing. Jaroslav Sabol, MPH

zakladajúci partner

Priamy, no empatický medicínsky riaditeľ so skúsenosťami v urgentnej medicíne a vzdelávaní. Jeho cieľom je zabezpečiť pre klientov dostupnú a kvalitnú starostlivosť v príjemnom prostredí.

Naši partneri

Event medical solutions
Sme všade tam, kde nás potrebujete.