Vyhľadať
Close this search box.

Centrum zdravia

Zaslúžite si dostupnú starostlivosť s ľudským prístupom
Moderná diagnostika a komplexná liečba na dosah.
Objednať sa

Centrum zdravia

Zaslúžite si dostupnú starostlivosť s ľudským prístupom
Moderná diagnostika a komplexná liečba na dosah.
Objednať sa

Ambulancie a odborné pracoviská

Všeobecný lekár pre dospelých

Tím lekárov prvého kontaktu tvorí hlavný pilier nášho centra. Dostupný lekár s ľudským prístupom je to čo u nás nájdete.

Interná ambulancia

Prevencia, diagnostika a liečba vnútorných chorôb v rukách odborníkov s komplexným prístupom.

Infúzny stacionár

Multiodborový stacionár pre podávanie vnútrožilových infúzií podľa ordinácie ľubovoľného lekára, príp. na základe požiadavky klienta. Stacionár je k dispozícii aj pacientom, ktorí u nás nie sú kapitovaní.

Preventívno-diagnostické pracovisko

Pracovisko včasnej diagnostiky so zameraním na aktívne predchádzanie vzniku ochorení s moderným Point-of-Care prístrojovým vybavením.

Ambulancia dopravnej zdravotnej služby

Zabezpečíme pre vás aj vašich blízkych pohodlný odvoz na vyšetrenie vlastnou sanitkou so zdravotníckym sprievodom. Po vyšetrení Vás radi odvezieme naspäť domov.

Odberové centrum pre laboratórnu diagnostiku

Chcete preveriť vaše zdravie ? Vyberte si zo širokej ponuky laboratórnych vyšetrení. Spolupracujeme s technologicky najmodernejším a najväčším laboratóriom v strednej Európe.

Ponuka programov

Vyberte si pre vás najoptimálnejší rozsah starostlivosti

Moje zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta v rozsahu verejného zdravotného poistenia s balíkom nadštandardných služieb:

45€

/ročne

Moje zdravie +

Celoročná starostlivosť o klienta v priestoroch centra s balíkom nadštandardných služieb:

140€

/ročne

Rodinné zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta a jeho blízku osobu v priestoroch centra s balíkom nadštandardných a prémiových služieb:

285€

/ročne

Online objednávanie

Bezplatné parkovanie

Lekáreň v areáli

Bezbariérový priestor

Vlastná sanitka pre klientov

Infúzna liečba

Telemedicína a elektronická komunikácia

Náš tím

MUDr. Lucia Chudíková

lekár centra

Precízna lekárka prvého kontaktu so zameraním na všeobecnú starostlivosť 
a ochorenia vnútorného systému so zmyslom pre humor a otvorenú komunikáciu s klientom.

MUDr. Kristína Vaverčáková

lekár centra

Vášnivá lekárka všeobecnej ambulancie s citom pre pacienta, ktorá považuje rozhovor s klientom za kľúčový aspekt liečebného procesu. Turistika a rodina majú v jej živote nenahraditeľné miesto.

MUDr. Louise Mária Adamová

lekár centra, zakladajúci partner

Vnímavá lekárka prvého kontaktu, ktorá sa venuje včasnej prevencii a diagnostike. Zameriava sa na neurologické ochorenia a ich komplikácie a jej pozornosti neunikne žiaden golfový turnaj v okolí.

Kristína Ivčičová, dipl. s.

sestra so špecializáciou

Skúsená sestra - špecialistka s neustále dobrou náladou a milým slovom pre každého. Svoju prax získala na viacerých akútnych pracoviskách a rovnako sa venuje aj starostlivosti o ťažko choré deti.

Bc. Petra Mareková

sestra

Milá a šikovná sestra, na ktorú sa môžte kedykoľvek spoľahnúť vďaka bohatým skúsenostiam. Pomôže pri starostlivosti o pacientov s akútnymi ťažkosťami, ale aj pri dlhodobej podpore nevyliečiteľne chorých seniorov.

Stanislav Rýs

vodič sanitky a technická podpora

Zodpovedný a opatrný profesionál, ktorého úlohou je bezpečne a pohodlne dopraviť Vás na plánované vyšetrenie či konzultáciu a zabezpečiť funkčnosť technického vybavenia centra.

Mgr. Marek Melicher

projektový koordinátor

Šikovný a cross-funkčný koordinátor so zmyslom pre zodpovednosť, nadhľadom a pokojným vystupovaním, s ktorým sa určite dohodnete aj v anglickom jazyku.

Ing. Jaroslav Sabol, MPH

zakladajúci partner

Priamy, no empatický medicínsky riaditeľ so skúsenosťami v urgentnej medicíne a vzdelávaní. Jeho cieľom je zabezpečiť pre klientov dostupnú a kvalitnú starostlivosť v príjemnom prostredí.

Referencie

Stars SVG

Ako organizátor spoločenských podujatí môžem len odporučiť. Pre profesionálny a ľudský prístup, príjemný personál a ochotu, sa môžem vždy spoľahnúť, že je event zabezpečený na top úrovni a po tejto stránke sú ľudia v tých najlepších rukách. Som vďačný za takúto spoluprácu, vždy maximálna spokojnosť.

J

Adam Janda

production manager
Nová Cvernovka

Stars SVG

Skvelý prístup, úžasní a ochotní ľudia. Málokde sa dnes stretnete s takouto príjemnou skúsenosťou v zdravotníctve. Odporúčam 🙂

T

Natália Tomčíková

manažér divízie
Martinus

Stars SVG

Pre zamestnancov našej spoločnosti AVON som zabezpečovala Workshop prvej pomoci. Osobitne by som chcela dať spätnú väzbu na Inštruktora (medicínskeho riaditeľa a záchranára) – ľudskosť, profesionalita, prezentačné schopnosti, odbornosť, štruktúrovanosť – bol to zážitok a skvelá skúsenosť. Výborná uvoľnená atmosféra, praktické nácviky, podstatné informácie. Naozaj všeobecná spokojnosť a zhoda všetkých účastníkov kurzu.

J

Jana Jackovičová

HR&Office Specialist
AVON Cosmetics, spol. s.r.o.