Vyhľadať
Close this search box.

Ambulancie a odborné pracoviská

Moderná diagnostika a komplexná liečba v primárnej starostlivosti na dosah. Tím lekárov prvého kontaktu tvorí jeden z hlavných pilierov nášho centra.

Všeobecný lekár pre dospelých

Tím lekárov prvého kontaktu tvorí hlavný pilier nášho centra. Dostupný lekár s ľudským prístupom je to čo u nás nájdete.

Interná ambulancia

Prevencia, diagnostika a liečba vnútorných chorôb v rukách odborníkov s komplexným prístupom.

Infúzny stacionár

Multiodborový stacionár pre podávanie vnútrožilových infúzií podľa ordinácie ľubovoľného lekára, príp. na základe požiadavky klienta. Stacionár je k dispozícii aj pacientom, ktorí u nás nie sú kapitovaní.

Preventívno-diagnostické pracovisko

Pracovisko včasnej diagnostiky so zameraním na aktívne predchádzanie vzniku ochorení s moderným Point-of-Care prístrojovým vybavením.

Ambulancia dopravnej zdravotnej služby

Zabezpečíme pre vás aj vašich blízkych pohodlný odvoz na vyšetrenie vlastnou sanitkou so zdravotníckym sprievodom. Po vyšetrení Vás radi odvezieme naspäť domov.

Odberové centrum pre laboratórnu diagnostiku

Chcete preveriť vaše zdravie ? Vyberte si zo širokej ponuky laboratórnych vyšetrení. Spolupracujeme s technologicky najmodernejším a najväčším laboratóriom v strednej Európe.

Online objednávanie

Bezplatné parkovanie

Lekáreň v areáli

Bezbariérový priestor

Vlastná sanitka pre klientov

Infúzna liečba

Telemedicína a elektronická komunikácia

Nový pacient

Referencie

Čo hovoria naši spokojní klienti o našej starostlivosti.

Stars SVG

Ako organizátor spoločenských podujatí môžem len odporučiť. Pre profesionálny a ľudský prístup, príjemný personál a ochotu, sa môžem vždy spoľahnúť, že je event zabezpečený na top úrovni a po tejto stránke sú ľudia v tých najlepších rukách. Som vďačný za takúto spoluprácu, vždy maximálna spokojnosť.

J

Adam Janda

production manager
Nová Cvernovka

Stars SVG

Skvelý prístup, úžasní a ochotní ľudia. Málokde sa dnes stretnete s takouto príjemnou skúsenosťou v zdravotníctve. Odporúčam 🙂

T

Natália Tomčíková

manažér divízie
Martinus

Stars SVG

Pre zamestnancov našej spoločnosti AVON som zabezpečovala Workshop prvej pomoci. Osobitne by som chcela dať spätnú väzbu na Inštruktora (medicínskeho riaditeľa a záchranára) – ľudskosť, profesionalita, prezentačné schopnosti, odbornosť, štruktúrovanosť – bol to zážitok a skvelá skúsenosť. Výborná uvoľnená atmosféra, praktické nácviky, podstatné informácie. Naozaj všeobecná spokojnosť a zhoda všetkých účastníkov kurzu.

J

Jana Jackovičová

HR&Office Specialist
AVON Cosmetics, spol. s.r.o.