Vyhľadať
Close this search box.

Tím

V Solem sa spojili odborné znalosti a skúsenosti s vášňou pre medicínu ako poslaním, nie len povoláním, pri vysokom nasadení a zmysle pre spoluprácu.

MUDr. Lucia Chudíková

lekár centra

Precízna lekárka prvého kontaktu so zameraním na všeobecnú starostlivosť 
a ochorenia vnútorného systému so zmyslom pre humor a otvorenú komunikáciu s klientom.

MUDr. Kristína Vaverčáková

lekár centra

Vášnivá lekárka všeobecnej ambulancie s citom pre pacienta, ktorá považuje rozhovor s klientom za kľúčový aspekt liečebného procesu. Turistika a rodina majú v jej živote nenahraditeľné miesto.

MUDr. Louise Mária Adamová

lekár centra, zakladajúci partner

Vnímavá lekárka prvého kontaktu, ktorá sa venuje včasnej prevencii a diagnostike. Zameriava sa na neurologické ochorenia a ich komplikácie a jej pozornosti neunikne žiaden golfový turnaj v okolí.

Kristína Ivčičová, dipl. s.

sestra so špecializáciou

Skúsená sestra - špecialistka s neustále dobrou náladou a milým slovom pre každého. Svoju prax získala na viacerých akútnych pracoviskách a rovnako sa venuje aj starostlivosti o ťažko choré deti.

Bc. Petra Mareková

sestra

Milá a šikovná sestra, na ktorú sa môžte kedykoľvek spoľahnúť vďaka bohatým skúsenostiam. Pomôže pri starostlivosti o pacientov s akútnymi ťažkosťami, ale aj pri dlhodobej podpore nevyliečiteľne chorých seniorov.

Stanislav Rýs

vodič sanitky a technická podpora

Zodpovedný a opatrný profesionál, ktorého úlohou je bezpečne a pohodlne dopraviť Vás na plánované vyšetrenie či konzultáciu a zabezpečiť funkčnosť technického vybavenia centra.

Mgr. Marek Melicher

projektový koordinátor

Šikovný a cross-funkčný koordinátor so zmyslom pre zodpovednosť, nadhľadom a pokojným vystupovaním, s ktorým sa určite dohodnete aj v anglickom jazyku.

Ing. Jaroslav Sabol, MPH

zakladajúci partner

Priamy, no empatický medicínsky riaditeľ so skúsenosťami v urgentnej medicíne a vzdelávaní. Jeho cieľom je zabezpečiť pre klientov dostupnú a kvalitnú starostlivosť v príjemnom prostredí.