Vyhľadať
Close this search box.

Referencie

Čo hovoria naši spokojní klienti o našej starostlivosti.

Stars SVG

Ako organizátor spoločenských podujatí môžem len odporučiť. Pre profesionálny a ľudský prístup, príjemný personál a ochotu, sa môžem vždy spoľahnúť, že je event zabezpečený na top úrovni a po tejto stránke sú ľudia v tých najlepších rukách. Som vďačný za takúto spoluprácu, vždy maximálna spokojnosť.

J

Adam Janda

production manager
Nová Cvernovka

Stars SVG

Skvelý prístup, úžasní a ochotní ľudia. Málokde sa dnes stretnete s takouto príjemnou skúsenosťou v zdravotníctve. Odporúčam 🙂

T

Natália Tomčíková

manažér divízie
Martinus

Stars SVG

Pre zamestnancov našej spoločnosti AVON som zabezpečovala Workshop prvej pomoci. Osobitne by som chcela dať spätnú väzbu na Inštruktora (medicínskeho riaditeľa a záchranára) – ľudskosť, profesionalita, prezentačné schopnosti, odbornosť, štruktúrovanosť – bol to zážitok a skvelá skúsenosť. Výborná uvoľnená atmosféra, praktické nácviky, podstatné informácie. Naozaj všeobecná spokojnosť a zhoda všetkých účastníkov kurzu.

J

Jana Jackovičová

HR&Office Specialist
AVON Cosmetics, spol. s.r.o.

Stars SVG

Veľmi pekne by som chcela poďakovať za profesionálny a ľudský prístup, s ktorým sme sa počas testovania našich kolegov s Vami stretli. Od prvej komunikácie až po dodanie výsledkov sme nemali žiaden problém. Prajeme všetko dobré a v prípade potreby Vaše služby v budúcnosti radi využijeme.

B

Ivana Brhlovičová

manažér
Rádio Expres

Poisťovne

Naši partneri