Vyhľadať
Close this search box.

Nový pacient

Zaslúžite si dostupnú starostlivosť s ľudským prístupom
Moderná diagnostika a komplexná liečba v primárnej starostlivosti na dosah. Tím lekárov prvého kontaktu tvorí jeden z hlavných pilierov nášho centra.

Nový pacient

Zaslúžite si dostupnú starostlivosť s ľudským prístupom
Moderná diagnostika a komplexná liečba v primárnej starostlivosti na dosah. Tím lekárov prvého kontaktu tvorí jeden z hlavných pilierov nášho centra.

Nový pacient

Ako sa u nás zaregistrovať ?

Rozumieme, že ste väčšinu dňa zaneprázdnení. Aj preto všetky súvisiace povinnosti vybaví naša recepcia za vás. Od prenosu dokumentácie, cez komunikáciu s vašim doterajším lekárom až po ohlásenie zmien vo vašej poisťovni. Bez stresu nechajte celú túto agendu na nás - rozumieme tomu, čo robíme a administratívu vybavíme bez prieťahov.

Online registrácia u všeobecného lekára 

Vyplnenie žiadosti o prestup

Zmenu lekára a prestup do nášho centra zrealizujete vyplnením a podpísaním žiadosti, ktorú nájdete v tomto odkaze. V žiadosti je nevyhnutné vyplniť všetky požadované údaje.

Odoslanie žiadosti k nám do centra

Podpísanú žiadosť prosím naskenujte alebo kvalitne sfoťte a pošlite nám ju na recepcia@solem.sk alebo vyplňte formulár ku ktorému žiadosť proložíte ako prílohu. Po obdržaní vašej žiadosti kontaktujeme vášho doterajšieho lekára. Pokiaľ vám to vyhovuje, vytlačenú žiadosť možte priniesť do centra aj osobne, prípadne nám ju necháte v schránke, ktorá je pri SBS.

Podpis dohody s naším centrom

Samotné podpísanie dohody vykonáte jednoducho v našom centre pri nasledujúcej návšteve následne osobne v našej ambulancii. Odporúčame dohodnúť sa na presnom čase vopred – vyhnete sa zbytočnému čakaniu. Dohoda s novým lekárom nadobúda platnosť vždy od prvého dňa následujúceho mesiaca.

Služby všeobecnej ambulancie

Online objednávanie

Bezplatné parkovanie

Lekáreň v areáli

Bezbariérový priestor

Vlastná sanitka pre klientov

Infúzna liečba

Telemedicína a elektronická komunikácia

Ponuka programov

Moje zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta v rozsahu verejného zdravotného poistenia s balíkom nadštandardných služieb:

45€

/ročne

Moje zdravie +

Celoročná starostlivosť o klienta v priestoroch centra s balíkom nadštandardných služieb:

140€

/ročne

Rodinné zdravie

Celoročná starostlivosť o klienta a jeho blízku osobu v priestoroch centra s balíkom nadštandardných a prémiových služieb:

285€

/ročne

Spolupracujeme so zdravotnými poisťovňami

Cenník úkonov

V cenníku úkonov všeobecného lekára pre dospelých nájdete aj výkony, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia poistenca.

Náš tím

MUDr. Lucia Chudíková

lekár centra

Precízna lekárka prvého kontaktu so zameraním na všeobecnú starostlivosť 
a ochorenia vnútorného systému so zmyslom pre humor a otvorenú komunikáciu s klientom.

MUDr. Kristína Vaverčáková

lekár centra

Vášnivá lekárka všeobecnej ambulancie s citom pre pacienta, ktorá považuje rozhovor s klientom za kľúčový aspekt liečebného procesu. Turistika a rodina majú v jej živote nenahraditeľné miesto.

Kristína Ivčičová, dipl. s.

sestra so špecializáciou

Skúsená sestra - špecialistka s neustále dobrou náladou a milým slovom pre každého. Svoju prax získala na viacerých akútnych pracoviskách a rovnako sa venuje aj starostlivosti o ťažko choré deti.

Bc. Petra Mareková

sestra

Milá a šikovná sestra, na ktorú sa môžte kedykoľvek spoľahnúť vďaka bohatým skúsenostiam. Pomôže pri starostlivosti o pacientov s akútnymi ťažkosťami, ale aj pri dlhodobej podpore nevyliečiteľne chorých seniorov.